Startuoja „PR Impact Awards 2017“. Šįkart – tarptautinis

Startuoja „PR Impact Awards 2017“. Šįkart – tarptautinis

Šią savaitę dar tik bus „Password“ (nuvarykit, netingėkit), o su komunikacija jau startuoja RsV metinis renginys PR Impact Awards 2017.

Reikia pripažinti, kad prieš keletą metų RSVA ir LRVS sukurtas renginys kasmet vis stiprėja – pernai antrą pusdienį skyrė „case studies“ pristatymams, o šiemet renginiui sukurta nauja interneto svetainė su „online“ paraiškų registracija.

Svarbiausia, kad aktyviai bus kviečiami dalyvauti (tiek konferencijoje, tiek apdovanojimuose) ne tik Lietuvos, bet ir viso regiono komunikacijos žmonės. Juolab, kad konferencijos pranešėjai – iš esmės tik užsieniečiai.

Beje, skirtingai nuo „Password“ ir kitų renginių, komisijos nariai taip pat bus užsieniečiai, o lietuvių bus tik du ir tie patys labai gerbiami RsV rinkos: „Verslo klasės“ vyr. redaktorius Aurelijus Katkevičius ir VU Komunikacijos fakulteto prodekanė Renata Matkevičienė.

Jeigu pavyks, „PR Impact Awards“ sukurs atsvarą latviškajam „Baltic PR Awards“, su kuriais, Dansu žiniomis, nesėkmingai ir ilgai derėjosi Lietuvos RsV industrija dėl bendradarbiavimo.

Įsirašom į kalendorius:
Share Button
 • Aurelijus Katkevičius

  Laba.
  Sutaisykite, ką.
  Aš esu žurnalo „Verslo klasė“ redaktorius ir laimingas dėl to.
  Neskirkite manęs į labai gerbiamo Rolando Baryso pareigas.

  Aurelijus

  • Dansu

   Ups, pataisėm ir atsiprašom.