Šių dienų asmenines psichologines proeblemas gamina socialiniai tinklai. Ar jums niekada nekilo mintis, kad jūs kažkaip atsiliekate? Nesate tokie šaunūs, kokie yra jūsų draugai? Visi aplink kažkur keliauja, valgo geruose restoranuose, wakeboardina, snowboardina, kaituoja, perka motociklus, laimi apdovanojimus ir t.t. O jūs? Jūs sėdite darbe, ruošiate eilinę excel ataskaitą, o jie – jūsų draugai, kaip susitarę visi vienu metu living the dream!

Dalykas tas, kad jie, taip pat kaip ir jūs dalinasi tik keliais procentais savo tikrojo gyvenimo – tą gražiąja dalimi. Niekas tiesiog nerašo, kaip jo kolegą pakėlė pareigose, o jo/jos ne. Būtų keista, kad kas nors pasharintų kokio antstolio raštą su prierašu „O, gavau 3-čią raginimą sumokėti skolą – puikus kopiraitas!“. Ar ne?

Beme – nauja alternatyva nufiltruotam pasauliui – pabandom, bet šiaip nepamirškite dozuoti socialinių tinklų, o svarbiausia, prisiminkite, kad kiti taip pat daug dirba, turi savų problemų, kurios jiems labai didelės kaip jums – jūsų, o jūs toks pat šaunus/-i, kaip ir jie.

Share Button
 • Darius R.

  Pagaliau kažkas naujo! Goodbye Ello – hello Beme :)

 • Aleksandras

  O gal tikrai gyvenam rojuje, jei tokiuose dalykuose matome problemas?

 • Vytautas

  Kas norės rodyti savo „tikro“ gyvenimo fragmentus, kurio 99% yra visai neįdomu? Socialinės medijos esmė yra rodyti savo geriausią pusę ir rinkti like’us

  • BomberLT

   Dažnai visokiuose facebookuose tą geroji pusė net mažiau įdomi. Pvz supermamų postinamos vaikų nuotraukos arba kažkokie bėgiojimai.

 • Goda

  Norėjau atkreipt kieno nors dėmesį į tai, kad straispnis apie vienos dienos technologinį šabą, kurį aš dabar žiauriai norėjau paskaityt vengdama excelių darbe, neatsidaro. Laukiu geresnių laikų.