Išmani realių žaislų ateitis.

Išmani realių žaislų ateitis.

1 2074

Mašinėlės, lego, barbės, tetriai vaikams nebeįdomūs, nes yra geresnių žaislų – Playstation‘ai, planšetės, mamos išmanusis telefonas. Tačiau, kad ir kokie išmanūs būtų tėvai, vis tiek nori, kad jų vaikai žaistų su tikrais žaislais. Lietuviai Justyna ir Matas, ieškodami savo vaikams geriausio žaislo, nusprendė jį sukurti patys – organizavo Kickstarter kampaniją ir siekia surinkti 64K EUR, kol kas sekasi neblogai – 30K ir dar liko 17 dienų.

„Avakai“ yra medinis žaislas, kuris savo dizainu šiek tiek primena matrioškas, tas, su kuriomis žaidė ir mūsų tėvai, teko dėlioti ir mums, vis ieškant viduje stebuklo, vis mažesnio žmogeliuko. „Avakai“ žaisluose irgi yra mažas stebuklas – virtualus gebėjimas jausti. Įdiegta technologija šiuos žaislus paverčia jautriais prisilietimui, garsams, spalvotoms šviesoms.

Avakai2

Vaikai, turintys „Avakai“, gali tarpusavy bendrauti Bluetooth ryšiu. Bet antras žaislas nėra būtinas, bendravimas galimas su bet kokiu įrenginiu, kuriame instaliuotas „Avakai“ apps‘as. Tai gali būti fizinių žaislų ateitis, ir ją kuria lietuviai. Užsakykite savo vaikui.

Avakai-mobile

Share Button

SIMILAR ARTICLES

  • meri popins

    nuostabus video