Init TV leidžia rinktis patiems. Video

Init TV leidžia rinktis patiems. Video

3 1070

InitTV skelbia laisvę rinktis pačiam. Laisvės motyvas pakankamai aiškus ir kabinantis, nors „Apple“, žinoma, su tuo nesutiktų.

Ir dėdė pardavėjas piktas bei „neorientuotas į klientą“.

Tačiau kodėl žaislų parduotuvė???!!! Ateina vyrukas, kuris pagal amžių jau pirktų alaus, kortų kaladę ar bent jau „Alias“ (tiek to, šachmatai ir „PlayStation“), o jam krauna pliušinius meškiukus…

 

Client – Init

Agency – Fabrica

Creative Director – Aistė Šidlauskaitė

Account Director – Tautvydas Grinius

Production – Dansu (nemaišyti su mūsų tinklaraščiu)

Director – Jonas Trukanas

DOP – Audrius Budrys

Production Designer – Justė Vazgytė

Stylist – Ula Tulevičiūtė

 

Spaudos maketas:

INIT_fabrica_web

Share Button
 • Andrius Vaskevicius

  Manau, žaislų parduotuvė yra visai logiškas referancas į pomėgius. Kamuolys – sporto kanalas (kurio, vaikinas ir nori), o jam krauna žaislus – kanalus vaikams (ko, kaip reklama ir sako, jis nenaudoja)

  • Paulius Rymeikis

   Žaislų parduotuvę iš esmės gal ir galima atitinkamai interpretuoti (nors žiūrint į spaudos maketą, tai sunku suprasti, kame pasirinkimo skirtumas, išskyrus tai, kad vienas krepšys didesnis), bet kam ta sintetika, nenatūrali aplinka neturinti nieko bendra su paslauga, nekelianti jokių asociacijų? Jeigu kažkam atrodo, kad taip lengviau identifikuojamasi, suvokiamas situacijos absurdiškumas, tai ne, taip tikrai nėra ir C gates kampanija šiuo atveju gerokai taiklesnė http://www.dansu.lt/tas-pats-s-kitoj-rankoj-arba-c-gates-irgi-siulo-kanalus-rinktis-patiems/

 • Mantas Repčys

  Kai tapau Init vartotoju, pakete buvo ir Tv6 kanalas. Kaip žinia per jį rodo daug sporto: eurolygą, uefą ir t.t. Tai ką manot, be jokio vargo Initas šį kanalą atskyrė nuo mano pasirinkto paketo ir parašė maždaug taip: sorry, jei norite matyti šį kanalą mokėkite papildomai. Wtf? Tai ryotj pas Inita reiks gal ir už LRT mokėti papildomai?