"Dragdis" padės žmonėms tvarkytis su interneto turiniu

"Dragdis" padės žmonėms tvarkytis su interneto turiniu

8 455

Lietuvių Dragdis sukūrė patogų dalyką naršyklėms, tiksliau, mums jose naršant – tvarkingai, paprastai ir sistemingai kaupti tai, kas svarbu ir dalintis soc. tinkluose jei yra toks poreikis. Pavyzdžiui, mums beruošiant kokį įrašą, bus labai patogu susimėtyti būsimas citatas, nuorodas iš skirtingų šaltinių, kad vėliau nereiktų naujai ieškoti. Dragdis galėtų būti patogus ieškant „paternų“, pvz. kitą savaitgalį susiruošei pasigaminti vietnamietišką Pho, bet nežinai koks receptas geriausias, todėl geriausia tarp jų ieškoti pasikartojančių receptų elementų, o tai casino online turėtų išspręsti Dragdis.

Deja, bet startup“as susiviliojo „sign up“ triuku tikėdamasis pasigriebti early adopterius ir startuoti didele apimtimi, tačiau prarado galimybę įgyti ambasadorius, kurie skleistų žinią (ir mes negalime paaiškinti kaip tiksliai veikia ir remiamės savo prielaidomis). Praktiškai Dragdį išbandyti bus galima kiek vėliau: „We will be sending an invitation by the end of the month, once Dragdis will be out of the closed Beta stage and all nifty. You know what they say, patience is bitter, but the fruit is sweet.“ Kol kas tiek.

Share Button
 • Kestutis Gecas

  Paslauga atrodo labai patogi ir turi tikrai didelį potencialą. Juolab, kad ji neturi rinkų ribotumo – ji yra pritaikoma bet kur ir bet kuriuo metu. Tačiau didžiausias iššūkis bus monetizuoti šią paslaugą. Iš kur pinigai? Nes serveriuose laikyti tokius kiekius informacijos oj kaip kainuoja.

  • Domas Sabockis

   Nesijaudinkit dėl to :)

  • munk

   monetizavimas – išklaulyti VC

  • Mindauqas

   Labai norėčiau turėti galimybę naudotis „Dragdis“, kad galėčiau išsisaugoti aukščiau esančią citatą ir persiųsti ją Domui, kai užsidarys projektas.

 • Mantas

  Naudoju dragdis apie pusę metų. Labai patogu ir naudinga, tik tiek kad lėtokai veikia, ir galėtų mano išsaugoti tinklapiai būti pasiekiami neatidarant naujo tab’o naršyklėje.

  • Domas Sabockis

   Nauja versija bus greitesnė, stabilesnė ir gražesnė :) Jau kitą savaitę!

 • Akvilė

  Naudoju Dragdį jau bemaž metus – reikalingas ir naudingas kasdien.
  Nauja versija nenuvylė!:>

 • Gorilamanas

  Nelabai vykęs dalykas tas Dragdis. Jiems atrodo, kad kažkodėl reikia „bookmarkinimą“ padaryti patogesnį, nors išties problema ne bookmarkinime (nes tą daro n programėlių ir pluginų), bet tai kad žmonėms realiai nusišikti ant to ką jie subookmarkino ir tų visų bookmarkų išskyrus kelis iškrypėlius niekas neperžiūrinėja. Palinkėsiu sėkmės, bet vargu ar po metų kažkam Dragdis berūpės.